категорії: блоґ-запис

Найсексуальніша професія України

теґи: опитування, радіо, секс

1232699875_seksualnye-medsestrichki-(www_votrube_ru)13Комісія з Питань Аморальності визначає найсексуальнішу професію країни!
Проголосуй за професію, яка, на твою думку, є найсексуальнішою, і ми вимагатимемо пільг її представникам: нехай ці мужні люди отримують знижки на силіконові імплантації, доплату за позаробочі сексуальні навантаження з клієнтами або принаймні – всенародне визнання і вдячність широких мас.
Проголосувати можна на сайті Сумно?Ком, в коментарях до теми, а висловити своє ІМХО в прямому ефірі "Силіконової жесті" на Європі ФМ, де у п"ятницю, 26го червня, 3 21-00 відбуватимуться підсумки опитування. Телефон прямого ефіру безкоштовний: (044) 251-49-81
В жюрі конкурсу запрошено відомого китайського донжуана Бля Дуна Романа Трача, асексуала Сашка Лірчука, графо-еротомана і автора нетлінної "Руки з борщу" Влада Івченка,  і останню незайманку України Юлію Бурковську.
Підрахуй голосів відбуватиметься під пильним оком незалежних  спостерігачів: стриптизерки Ані, секс-символа української літератури Дмитра Лазуткіна і повії, знятої спеціально для оптимізації процесу.
Якщо в ефірі на радіо або в коментах на Сумно Ви гідно відстоєте власні вподобання – гарантовано отримаєте примірник бестселлера "Тра-ля-ля" з автографом Бурковської у найцікавішому місці!

Отже, лишайте свої симпатії в коментарях (для пущої об"єктивності можна зазначати еМ/Жо представника професії):


– кондуктори
– викладачі (старших класів, молодших класів, вищих навчальних закладів)
– бортпровідники(стюардеси/стюарди)
– стриптизери(-ки)
– телеведучі (новин, погоди, розважальних програм, дитячих програм)
– театральні режисери
– міліціонери
– офіціанти
– медпрацівники
– радіоведучі
– секретарі (офіс-менеджери)
– перекладачі
– асінезатори
– сантехніки
– ліфтери
– електрики
– пожежники
– інкасатори
– касири
– бухгалтери
– журналісти
– охоронці
– таксисти
– диспетчери-телефоністи
– прибиральники
– менеджери з продажів
– dj
– актори
– моделі
– юристи
– банкіри
– продавці
– податкові інспектори
– власне

Серед заохочувальних подарунків для виборців ми припасли раритетний диск аудіо-поезії «Хлопчик-Дівчинка», хороші фільми на dvd та історичну вже антологію «Дві Тонни». Серед авторів коментарів з професією-переможцем буде розіграно смачнющу вечерю на двох у найпривітнішій кнайпі Києва «Сіновал».