категорії: блоґ-запис

Батьківщина- гівно?

теґи: радіо

Батьківщина - гівно?Саме таку от некрасіву цитату про гівно я почула з вірша Діми Лазуткіна, і рішила привлєчь його до моральної відповідальності в ефір своєї передачі на радіо. Напоминаю всім, шоб  слухали сьодня, тобото в пятницю,  "Європу ФМ", 107, 0 в Києві.Старт о 21-00.

Оскільки Лазуткін полюбому почне розказувать мені про український спорт, а я не шарю, я рішила ще пригласить свого любимого канєшно же Станіслава Медведенка, який хтозна скіки грав за "Лосанжелес Лейкерз" і всякі там голівудські пісюхи на нього вішалися, але він всьо же потом вернувся в самий сказочний по всім мєркам Київ.  Ну і ще запросила красівого і умного білоруса Антона Кашлікова, який пісатєль і журналіст, но тепер київський, бо каже шо в Мінську нічого ловить а Україна крута.

Звоніть мені і пишіть, і ви тоже станете чястю правдивої "Жесті". Звонить треба в ефір радіостанції під час самого, так сказать, акту (телефон вроді би (044) 251-49-81), ну а писать можна прям сюда, я зацитую вас і общєствєнность узнає, шо ми не якісь вам там інфузорії-туфєльки, а ціле йомайо, іменно.