Коментарі

     
 
 
Рустам (анонімно) 29 вересня 2012  Куй бабло!

Мінє сдайоцца, шта єта поклік души, єто такоє, шта всігда будіт актуанально: какім мєстом думайош- таким і куйош. Єслі даже в сантімєтрах: до 25 всо растьот, а послє 25 пяті- продолжаєт расті, ібо нєт предєла бєспрєдєлу совєршенствованія. Так шо- полная гармонія: і сзаді, і сперєді всьо должно бить по висшему разряду. Нічєму нєльзя научіть- всєму можно только научіться, а чтоби удаскааналіть свойо пачуттьо- нєобходім практіческій опит. Ну діствітєльно: нє дирку же в матрасе виколупивать, ах-ха-ха-ха... Зрозуміло, що це жарт в стилі "Проня Прокоповна лягли і просють",но какось такось всьо зразумєло і бєз пєрєклада. Йо?:))))))) Калі можна пріхадіть і,пашталакать сідя в мікрахвон,вигравировивая ляпоту для ушов всєх, хто будіт внєматочно шлюхать і падтрімувать разгравировиваніє? :) Разрішитє Вас аспасібіть за отвєт с пачуттьом усмєхньонності.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
juice 
juice 6 грудня 2010  Секс,драгз,рок-н-рол

якась про суспільні риски теорія дуже ніпанятна.. як на мене.


Я (та різні антісістємщики і любителі теорій зговорів) вважаю(ть), що будь-які обмеження чогось - це спосіб контролювати товарооббіг і/або тримати монополію. Держави, як монополісти влади у суспільстві (ха, здається я повторив чиюсь фразу, вона ше була в якійсь пісні I'll Nino посеред музики) здирають мито з купців (себто, торгашів) на кордонах, здирають мито з "дозволених наркотиків" і контролють (і швидше всього, окремими частинами пов'язані і проводять) збут "нелегальних речовин". Важко сказати, що краще збувається - легальне чи нелегальне :))
Ще, як інша перспектива на речі (або додатковий аргумент до попереднього): виготовлення і збут наркотиків (як і ліків, короче drugs) - дуже прибутковий бізнес. Якщо не поширювати ідею, що наркотики (більш загально - синтетичний кайф, чи просто забагатокайф) - це "погано", і не створювати законів проти них (буквально - погрожувати переслідувати всіх, що мають відношення до виготовлення), тоді

а) надто багато людей почнуть займатися таким бізнесом - це призведе до серйозних (не вигідних комусь) перерозподілів коштів між населенням і поділом (монополізованого) ринку

б) можливо, загальна категорія послушних громадян (без тяги до забороненого :D) почне їх вживати і тоді.. не знаю, шо почнеться.. короче, багато суспільних процесів серйозно змінять свій хід (я не кажу, що це "добре" чи "погано").Але, чітко можу сказати, що шкода здоров'ю і особистому розвитку людей від "дозволених" (особливо алкоголю) дуже часто набагато ВИЩА ніж від "не дозволених" чи "не дуже дозволених". Не можу пояснити, як так сталось, що вони "дозволені", а до телеології вдаватись не стану.


#JJ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сторінки: 62123...606162next
    Ctrl →