категорії: блоґ-запис

Програма для дорослих

теґи: порок, стидоба, ужас

biglynmaВчора моєму самолюбію було завдано нищівного удара під сраку. Дєло в том, шо нєкоторі мої радєослушатєлі, которі ще помнять мою билу удаль і кураж в ранковому шоу "Europa Comedy Fm", все чаще задають мені вопрос із серії "допоки ти будеш з себе корчить чортзна шо, подавай нам тєму про те, як луччє сексом трахатця і зачєм він мене розлюбив". Я то , убога, думала, шо єслі тонко іронізірувать над житєйскими вопросами, піднімати соціалочку, приглошать інтересних людей – то сразу всі зауважають мою програму, вдохновляться і стануть умнєє, више і луччє. Аж нє, всьо на своїх містах – подавай сіськи-піськи. Окєй, мої родіменькі, буде вам про ісподнє та постидне. Тим паче шо дорогі керманичі нєт-нєт да й підкинуть чергову піщу для размишлєній. Оце от заборонили порнографію. І вже всі висловились, всі поупражнялись в сотроумії та іскромьотності на тему комісії з питань моралі, а я всьо іще не витерла з кукісів адреси любимих порносайтів, та ще й до всього в мене торішній вібропісюн лежить на видному місці, і єслі вдруг нагрянуть з обшуком (шо при мойому кримінальному прошлому вже не буде дивовижею), то носить вам мені в окошечко фісташки і житні сухарики з хріном, адже хрін поймеш, якби його з хрінами встановить безпечні стосунки.

Помагатимуть ісслєдувать анатомічні подробиці преступного сладострастія мені умні і красиві люди, зокрема небезізвєсний буквоїд Сергій Руденко, а ще популярний факєр, шо попортив чотири сотні бабів – Рома Трач (статистика канєшно шо з його слів, може і назвиздів),  і єжелі після вечірнього ефіру ми продовжимо наші малєнькі шаловліві ісслєдуванія, то прохання до шановної  комісії не втручатися, бо робитимемо ми це  не розповсюдження ради, а токмо удовольствія для.

А сюди в коменти ви можете писати крім всього прочого пропозиції наступних тем для ефіру, про шо би вам інтересно було послухать, і кого би ви хотіли чуть в гостях у сказки.

Із важного: хвиля Європи фм – 107, 0. передача починається кажну пятницю в 21-00  і триває години дві а то і три. телефон безплатний, звонить можна постоянно: 251-49-81. Сходіть в кнайпу Сіновал на Саксаганського,40 і замовте сирний суп – він прекрасний. Ну так вроді всьо.