категорії: блоґ-запис

Доки сонце зійде, роса очі виїсть

теґи: клуби

ee79ecc6a185"Утро вечора мудрєнєє" – авторитетно заявляє народна мудрість зі сторінок казок про мєрзку лягушку-оборотня і чюдіщє лєсноє, які в різний час доби вигляділи совіршенно по різному.

Мовляв, із заходом Сонечка все умне чіловєчіство должно спать, ібо тьма не сопутцтвує свєтлим начинаніям. Туда же і всі бабушкині забобони про недоцільність повернення боргу чи виносу сміття з хати проти ночі.  та шо там бабушкині сказки – я сама лічьно дуже харашо знаю, який гріх мить на ночь голову – утром встаєш з такою постидною стріхою вмісто причьоски, шо ах, дєвочки.

Но в нашем протіворєчівом мірє под покровом ночі нєт-нєт, да і раздаються призивні мотіви пєсєн тєхно-сірєн, які влєкуть алчних тьолок і похотлівих юнцов дригатись в рітмє якогось вам r-n-b, употреблять нєвєсть шо внутрь організма і морально разлагатись під лічиною "культурного оддиха". "Ночная жисть" – тема очєрєдной Жесті. Шо за , факінщіт, діла такі, чому вночі, від кого ховаємось?

Хто за ночні розваги- пишіть. Аж інтересно послухать аргументи.

А гості в пятницю в ефірі Європи ФМ будуть круті, ви не переживайте.

Пост Фактум.: кстатє ужасно мені понравилось сотруднічять з "Соками України", вони дали нам ящік вкусних соків на ефір і красиві богемські стоканчєки, бо почули, як я на радіо жалувалась, шо вєчно суше під час програми, а в кухню і бігать ніколи.